Genel

Akciğer kanseri hastamızın gözünden tedavi süreci

Akciğer kanseri olduğumu, hastalığın başlangıcında 10. ay gibi öğrendim. Televizyonda Küba’da akciğer kanseri aşısı olduğunun haberini öğrendim. Akciğer kanseri tedavileri, akciğer kanseri aşısı hakkında araştırma yaparken, İstanbulda Qba Medi Tours firmasını buldum. Akciğer kanseri tedavisi hakkında Qba Medi Tours ile iletişime geçtim. Qba Medi Tours akciğer kanseriyle ilgili belgelerin, Küba Sağlık Bakanlığı’yla iletişime geçerek onlara verdiklerini ve benim için akciğer kanseri tedavisinin uygunluğu hakkında bilgi aldılar. Yaklaşık 10 gün içerisinde akciğer kanseri aşı tedavisi olabileceğim hakkında bilgi geldi. 

 

Qba Medi Tours uçak biletlerimizi, vize işlemlerimizi, otel rezarvasyonlarımızı ayarladı.

Akciğer kanseri tedavisi için gittiğimiz Küba’da bizi Qba Medi Tours tarafından ayarlanmış bir tercüman karşıladı. Küba’da bulunan hastanemize kadar bize eşlik etti, akciğer kanseri tedavisi için geldiğimiz Küba’da bizi otelimize yerleştirdi.

 

Küba’da Akciğer kanseri aşısı için gittiğimiz hastaneden akciğer kanseri aşılarını teslim aldık. Küba’dan aldığımız Akciğer kanser aşılarının soğukta saklanması gerekiyordu. Küba’ya gitmeden önce Türkiye’den yanımızda akciğer kanser aşısını taşıyabilmek için, aşı çantası ve buz aküsü getirmiştik, yolculuk boyunca akciğer kanseri aşılarını bunların içinde muhafaza ettik. 

 

Küba’dan aldığımız akciğer kanser aşılarının x-ray cihazlarından geçmemesi gerekiyordu. Qba Medi Tours firmasının bizim için önceden hazırladığı tercüman, Küba Sağlık Bakanlığı’nın vermiş olduğu Akciğer kanser aşısı reçete, yetkililere vererek, x-ray cihazından geçmemizi sağladı.

 

Küba’dan Türkiye’ye geldiğimizde ise, Küba Sağlık Bakanlığı tarafından verilen, akciğer kanseri aşısı reçete yetkililerle paylaştığımızda x-ray cihazından geçmemize gerek kalmadı.

 

Şu an tüm akciğer kanser aşısı sürecinden memnunuz. Qba Medi Tours firmasına bize yaşattıkları kaliteli hizmet için teşekkür ediyoruz. Türkiye’den başlayıp, akciğer kanser aşısını almaya gittiğimiz Küba’ya kadar tüm organizasyon eksiksiz şekilde ayarlanmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir