QBA Meditours

Ekibimiz

qbameditours

Uğur Yücel

Genel Müdür / Kurucu

35 yıldır sağlık turizminde aktif olan Uğur Yücel, hastaların Avrupa’dan Türkiye’ye sevkedilmesine öncülük etmiştir.

2017 yılında kurulan QBA Medi Turizm’in kurucu ortakları arasında yer alan Uğur Yücel, Genel Müdür olarak görevini sürdürüyor.

qbameditours

Büşra Uğurcan

Operasyon Müdürü

2013 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi Basın Yayın Teknolojileri’ nden mezun olan Büşra Uğurcan, Hürriyet Gazetesi’ nde içerik editörü olarak çalışmaya başladı. Türkiye Gazetesi, Milliyet Gazetesi gibi kurumlarda içerik yöneticiliği yapan
Büşra Uğurcan QBA Medi Tours’da Operasyon Müdürü olarak görevini sürdürüyor.

qbameditours

Cansu Alanur

İnsan Kaynakları Müdürü

2013 yılında İstanbul Üniversitesi’sinde lisans eğitimini tamamlayan Cansu Alanur daha sonrasında Kadir Has Üniversitesin’den koçluk ve insan kaynakları eğitimlerini tamamladı.

Çeşitli kurumlarda gönüllü eğitmenlik görevlerinde yer aldı ve şuan QBA Medi Tours İstanbul ofisinde İnsan Kaynakları Müdürü olarak görevini sürdürüyor.

qbameditours

Martin Shamsul Islam

Satış ve Pazarlama Müdürü

Martin Shamsul Islam 1990 yılında Almanya’nın Bonn kentinde doğdu. Orada 2011 yılında lise diplomasını aldı. Kısa bir süre sonra, Fransa’da yeteneğini büyük ölçüde geliştirdiği Fransa’da eğitim amaçlı bir yılını (2011-2012) geçirdi. Yurtdışındaki zamanından sonra, spor çalışmalarına başladığı Wuppertal, Almanya’ya taşındı.

Çalışmaları sırasında, Fransa’nın Lyon kentinde bulunan bir Fransız şirketi olan “Exportease” için çalıştı. Mayıs 2019’da çalışan, şu anda QBA Medi Tours’un satış ve pazarlama müdürü.

qbameditours

Meieli Borowsky

İnsan Kaynakları Direktörü

2011 yılında yabancı dil satış asistanı olarak eğitimini tamamlayan Meieli Borowsky, 2012 yılında ekonomi dalında mezun oldu ve ardından Fransız ve felsefe üzerine çalışmalarına başladı. 2017’den beri Wuppertal’deki Diakonie’de gönüllü olarak çalışıyor. Şu anda QBA Medi Tours Almanya’da insan Kaynakları Direktörü olarak çalışıyor.